foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Autobusu noma. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus ar autobusiem Latvijā un Eiropā >>> Welcome to bus rental company! Our company provides bus charter, charter buses, tour bus rental >>> Добро пожаловать! Наша компания предоставляет исключительно качественные услуги по предоставлению в аренду автобусов >>>Read More...

Bus Rental in Riga, Latvia Alturs

Autobusu noma Rīgā

Alturs IK

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +371 26538342

 

 

Cenas par katru braucienu tiek aprēķinātas individuāli.

Kopējā cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem:

Autobusa izmantošanas laiks (dažas stundas, diena, vairākas dienas; vai nepieciešams tikai aizvest pasažierus uz galamērķi, vai jāaizved vienā virzienā, tad jāgaida un pēc tam jāved atpakaļ u.c.)

Brauciena maršruts, no kā ir atkarīgs nobrauktais attālums un līdz ar to degvielas izmaksas (ir iespējams vienoties, ka degvielu pērk klients pats); no plānotā dienas maršruta un darba laika ir atkarīgs, vai būs nepieciešams 1 autobusa vadītājs vai 2 vadītāji.

Citi faktori, piemēram, maksas stāvvietas, ja tādas būtu brauciena laikā, maksas ceļi, nodevas.

Lai mēs varētu aprēķināt Jūsu brauciena izmaksas, lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz e-pastu.

 

Tel. 26538342

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.